O společnosti TANEX, akciová společnost

TANEX, akciová společnost v Třebechovicích pod Orebem zahájila v r. 2001 přípravu na výrobu nového stavebního programu. Od r. 2002 vyrábí stavební materiály - betonové skořepinové tvárnice pod obchodním názvem TRESK (Třebechovický stavební kvádr). Výrobní linka byla dovezena z Francie, je plně automatizovaná a představuje špičkovou technologii ve svém oboru. V r. 2007 byla pro potřeby společnosti postavena nová výrobní hala. Společnost má 18 kmenových zaměstnanců a mnoho externích spolupracovníků.

Náš obchodně-projekční tým zajišťuje technicko-poradenský servis pro své zákazníky, spolupracuje s řadou významných projekčních kanceláří a stavebních firem. Dále pak pečuje o zkvalitnění a zdokonalení výrobků spolu se zkušebními ústavy a ČVUT.
Našim cílem je předat Vám zkušenosti z celé řady dokončených staveb a postarat se o Vaši spokojenost. Věříme, že dalším krokem ke zkvalitnění našich služeb jsou i tyto internetové stránky.

Společnost Tanex, akciová společnost je členem koncernu B.G.M. řízeného společností B.G.M. Managers, s.r.o., IČO: 250 55 143, se sídlem na adrese Žernovská 1316/6, 100 00 Praha 10

Kontakty

Tanex, akciová společnost
Za Tratí 976,
Třebechovice pod Orebem
503 46

Nastavení cookies

tel.: 800 109 800
e-mail: info@tresk.eu

zobrazit kontakty

Tresk na mapě ČR